Modabet Nasıl Para Yatırılır? Nasıl Para Yatırılır? – Modabet Destek – Modabet400.Com
modabet-giris

Modabet Giriş

Canlı Maç İzle

Canlı Maç İzle

Canlı Destek

Canlı Destek

modabet sms iptali

Nasıl Para Yatırılır?

Modabet Ödeme Yöntemleri

 

modabet sitesine nasıl para yatırılırModabet Para Yatırma Seçenekleri

Modabet üyelik hesabınıza BANKA HAVALESİCEPBANKWEBNAKİT gibi yöntemlerle yatırım sağlayabilirsiniz. Payment Yöntemleri  kısa sürede aktif olacaktır.

 

Modabet Para Yatırma – Çekme Alt / Üst Limitleri

Modabet’e banka havalesi yöntemiyle minimum 50 TL yatırımda bulunabilir, 100 TL çekim sağlayabilirsiniz. Cepbank ve Webnakit minimum yatırım miktarı 20 TL’dir.

Modabet’ten gün içerisinde maximum 2 kez 10.000 TL’ye kadar çekim sağlayabilirsiniz. Bu üst çekim limiti ve sayısı VİP sınıf müşteriler için değişiklik göstermektedir.  Bütün çekim işlemleriniz ortalama olarak 5 dakika içerisinde onaylanmaktadır.

 

Modabet Anlaşmalı Bankalar:

Akbank, Yapı Kredi Bankası, Türkiye İş Bankası, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Denizbank, Garanti Bankası, Finansbank, Halkbank, Vakıfbank, ING Bank.

 

Modabet Hesabıma Banka Havalesi İle Nasıl Para Yatırabilirim?

 • Adım 1: Canlı yardıma bağlanıp yatırım gerçekleştirmek istediğiniz banka hesap bilgisini talep ediniz.
 • Adım 2: Almış olduğunuz banka hesap numarası ya da iban numarasına havale gerçekleştiriniz.
 • Adım 3: Üyelik hesabınıza girip PARA YATIR kısmındaki formu doldururunuz.

Tüm bu adımlardan itibaren bakiyeniz ortalama 2 dakika içerisinde güncellenecektir.

 

Modabet Hesabımdan Banka Havalesi İle Nasıl Para Çekebilirim?

Modabet’ten banka havalesi yoluyla herhangi bir çekim işlemi gerçekleştirmeden önce üyelik hesabınıza giriş yaparak HESABIM bölümünde BANKA EKLE kısmına adınıza kayıtlı bankanızın banka İBAN numarasını giriniz ve sisteme tanımlayınız. Daha sonra PARA ÇEK kısmına tıklayıp açılan forma miktarı ve eklediğiniz bankayı girerek çekim talebi oluşturunuz. Çekim talebiniz işleme alındığından itibaren ortalama 5, maximum 10 dakika içerisinde bakiyeniz banka hesabınıza aktarılacaktır.

 

Modabet Hesabıma Cepbank Yöntemiyle Nasıl Para Yatırabilirim?

Cepbank İşlemi İçin Anlaşmalı Bankalarımız: Yapıkredi Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası.

 

Akbank Sms Cüzdan (Akbank Cepbank) İşlemi İle Para Yatırma:

Akbank hesabınızın internet şubesine giriş yapınız. Para transferlerleri kısmından Cep Telefonuna Gönder seçeneğini seçiniz. Ardından Vadesiz Hesap Bölümünü tıklayınız. Akbank ATM’sine para gönder bölümünü seçiniz. Bu miktarın minimum 20 TL ve katları şeklinde olması gerekmektedir. Alıcı tel no kısmına bir yakınınızın bilgilerini yazınız. Bu esnada cep telefonunuza bankanız tarafından bir şifre gelecektir. Bu şifreyi sayfanın alt kısmında bulunan Cep Şifre bölümüne girmeniz gereklidir. Bu şifre bankanız tarafından işleme devam edebilmenizi onaylamak için yollanmış bir şifredir. Bankanızda işlemin tamamlanmasından sonra Alıcı telefon numarasına 8 haneli referans numarası gelecektir. Bu şifre geldikten sonra para yatırma sayfamızda Akbank seçeneğini seçerek yatırım formunu şu şekilde doldurunuz.

 

 • Miktar kısmına yapmış olduğunuz havale tutarını belirtiniz.
 • İşlem yapılan gsm kısmına bankanıza tanımlı numaranızı yazınız.
 • Alıcı gsm kısmına cepbank havale işlemi gerçekleştirdiğiniz yakınızın numarasını giriniz.
 • Referans numarasına 8 haneli olarak bankanın göndermiş olduğu şifreyi giriniz.
 • Göndericinin TC kimlik numarasına T.C kimlik numarasını giriniz.
 • Formu doldurup işleme onay veriniz talebiniz 15 ile 30 dakika arasında sonuçlanacaktır.

 

Garanti Cepbank İşlemi İle Para Yatırma:

Garanti Bankası’ nın internet şubesinden Cep Bank havalesi  yaparken aşağıdaki adımları takip ediniz;

 • Para transferleri menüsünden ”Cep Bank Para Gönder” adımını seçiniz.
 • Alıcı cep telefonu kısmına kendi telefon numaranızı yazınız.
 • Tutar olarak en az 20 TL olacak şekilde 10 TL’nin un katı olan bir tutar giriniz.
 • Devam tuşuna basıp, işleminizi onaylayınız. Bu işlem sonrasında gönderimi yaparken cep telefonunuza 4 haneli şifre ve tutar bilgisi içeren bir SMS gelecektir.

 

Gelen şifre bilgisiyle beraber, sitemizde hesabım menüsü altındaki para yatırma adımı içinden cepbank formunuzu doldururken para yatırmak istediğiniz alanı işaretleyip aktardığınız miktarı yazınız.
İşlem Yapılan Gsm kısmına ve Alıcı Gsm kısmına kendi gsm numaranızı yazınız.
Şifre kısmına cep telefonunuza gelen 4 basamaklı şifreyi yazıp işleminizi onaylayınız.
”Talebiniz sisteme ulaşmıştır” mesajından sonra talebiniz işleme alınmaktadır.

Cepbank yatırımla 10 ile 30 dakika arasında sonuçlanmaktadırlar.

 

İş Bankası İş Cep İle Para Yatırma:

İş Bankası internet şubenize giriş yapınız. Ana sayfada “Para Aktarma” menüsü altında Havale ve Cebe seçeneğini seçiniz. Bu kısımda bankanız sizden Alıcı TC numarası ve Alıcı Cep Numarası talep edecektir. Kesinlikle kendi  TC numaranız ve cep numaranıza işlem yapamazsınız. Bir yakınınızın cep numarasını ve TC kimlik numarasını belirterek işlem yapınız. Miktar kısmına en az 20 TL ve katları şeklinde tutar girmelisiniz. İşleme onay verdikten sonra havale yapılan numaraya 8 haneli bir şifre gelecektir. 8 Haneli referans kodu geldikten sonra üyeliğinize girerek Para Yatırma sayfasında İş Bankası seçeneğini seçiniz. Miktar kısmına havale yaptığınız tutarı belirtiniz. İşlem yapılan gsm kısmına İş Bankası’nda kayıtlı olan numaranızı belirtiniz. 8 Haneli referans kodu ve alıcının TC kimlik numarasını ilgili bölümlere yazdıktan sonra işleme onay veriniz.15 ile 30 dakika arasında hesabınıza aktarım gerçekleşecektir.

 

Yapı Kredi Bankası Cepbank İle Para Yatırma :

Yapı Kredi Bankası internet bankacılığınıza girişi yaptıktan sonra ”Sol tarafta para transferi” Cebe Havale kısmını seçiniz. Gerekli alanların doldurulması ile Yapı Kredi Cep Bank işleminizi gerçekleştirmiş oluyorsunuz. Devamında, ”Akıllı SMS Şifresi” bankanız tarafından size SMS yoluyla gönderiliyor. Gelen şifreyi sitemizdeki Hesabım>Para Yatırma>Yapı Kredi logosunun bulunduğu forma yazıyor, gerekli diğer bilgileri de girdikten sonra işleme onay veriyorsunuz. İşleminiz 10 dakika ile 30 dakika arasında gerçekleşecektir.

Webnakit Nedir? Webnakit Yöntemiyle Nasıl Para Yatırılır?

Webnakit sistemi kurumlar ile kullanıcılar arasında para aktarım işlemi gerçekleştirmeye yönelik kullanılan bir ödeme yöntemidir. www.webnakit.com üzerinden sisteme üyelik gerçekleştirerek almış olduğunuz kod bilgileriyle Modabet’e yatırım işlemi geçekleştirebilirsiniz. PARA YATIRMA kısmında yer alan formda webnakit seçeneğini seçerek almış olduğunuz Webnakit bilgileriyle form doldurduğunuz an ödemeniz bakiyenize aktarılacaktır.

 

Webnakit Yöntemiyle Para Çekme İşlemi:

Üyeliğinizden PARA ÇEK kısmına girerek burdan Webnakit yöntemini seçiniz. Webnakit çekim işlemini oluşturduğunuz an sisteme tanımlı gsm numaranıza bir webnakit kodu gelecektir. Bu kodu www.webnakit .com üzerinden bozdurup banka hesabınıza havale çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir