Modabet Kapandı Mı? Modabet Kapandı Mı – Modabet Destek – Modabet400.Com
modabet-giris

Modabet Giriş

Canlı Maç İzle

Canlı Maç İzle

Canlı Destek

Canlı Destek

modabet sms iptali

Modabet Kapandı Mı

Modabet Kapandı Mı

Modabet kapandı, ödeme yapmıyor, giriş yapılmıyor gibi söylentiler son dönemde sosyal medya hesapları arasında dilden dile yayılmakta. Modabet’in kapandığı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Siteye giriş yapmak için modabet230.com adresini kullanabilirsiniz.

2017 Ekim ayının ortalarında talihsiz bir kaza sonucu şirketin Curacao ofisinde bulunan ve içinde bir takım kilit uygulamaların bulunduğu sunucu hasar görmüştür. Bu sebeple şirketin sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları bir süreliğine devre dışı kalmıştır. Bu durumu fırsata çevirmek isteyen kötü niyetli kişiler Modabet‘in kapandığı yönünde söylentiler yaymış ve Modabet kullanıcılarını farklı sitelerde oynamaya yönlendirmişlerdir.

Modabet, tekrardan eksiksiz bir şekilde hizmet vermeye başladığında bu süre zarfında mağduriyet yaşayan tüm kullanıcılara, hesaplarında o dönem bulunan bakiyenin %10’u oranında bonus tanımlamış, bir nevi kullanıcıların bakiyelerini faiziyle birlikte ödemiştir. Her zaman dürüst ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla çalışan Modabet, çizgisinde hiç bir değişiklik yapmadan sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için elinden geleni yapmaya devam edecektir. Bol şans dileriz.

GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir