Havale Havale – Modabet Destek – Modabet400.Com
modabet-giris

Modabet Giriş

Canlı Maç İzle

Canlı Maç İzle

Canlı Destek

Canlı Destek

modabet sms iptali

Havale

Havale İle Nasıl Yatırım Yapılır?

Modabet hesabınıza en hızlı bakiye aktarma yöntemi, havale yöntemidir. Havale ile para yatırmak için öncelikle üyelik gerçekleştirmiş olmanız gereklidir. Üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra canlı destek hattına bağlanarak, havale gerçekleştirmek istediğiniz bankaya ait bilgileri talep etmelisiniz.

Canlı destek ekibinin vermiş olduğu banka bilgilerine havale gerçekleştirdikten sonra ModaBet hesabınızdan yatırım talebi oluşturmalısınız. Yatırım talebi oluşturabilmek için sağ üst köşede yer alan “Para Yatır” butonuna tıklamalı ve karşınıza gelen formu eksiksiz bir şekilde doldurmalısınız.

Yukarıda yer alan butona tıklayarak yatırım formu sayfasına ulaşabilmektesiniz. Yatırım sayfasında gönderilen bankayı seçiniz, TC No bilginizi yazınız ve gönderim yaptığınız miktarı yazdıktan sonra işlemi tamamla butonuna tıklayınız. Ayrıntılar kutucuğunu dilerseniz boş bırakabilir yada finans birimine iletmek istediğiniz notunuzu yazabilirsiniz.

Mobil Cihaz Üzerinden Yatırım Formu Doldurma

Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra doldurmanız gereken yatırım formunu, mobil cihazlar üzerinden aşağıdaki adımları takip ederek oluşturabilirsiniz.