Modabet Cepbank Nasıl Yapılır? Cepbank – Modabet Destek – Modabet400.Com
modabet-giris

Modabet Giriş

Canlı Maç İzle

Canlı Maç İzle

Canlı Destek

Canlı Destek

modabet sms iptali

Cepbank

Cepbank İle Para Yatırma

Cepbank yöntemiyle kullanıcı bakiyenize minimum 20TL yatırım yapma imkanına sahipsiniz. Cepbank talep formu oluşturmanızı takiben ortalama 30 dakika içinde işleminizin sonuçlanacağını unutmamalısınız. Daha erken sürelerde bakiyenize aktarım yapmak istiyorsanız havale seçeneğini tercih etmelisiniz.

Cepbank yöntemi ile Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası aracılığıyla yatırım yapabilmektesiniz. Daha önce cepbank işlemi gerçekleştirmediyseniz aşağıdaki banka listesinden kullandığınız bankayı seçip cepbank adımlarına göz atabilirsiniz.

Akbank CepBank Nasıl Yapılır?

Akbank online bankacılık sistemine giriş yapınız. Para transferi menüsü altında “Cep telefonuna/ATM’ye” seçeneğine tıklayınız.

Karşınıza gelen ekranda aktarımın gerçekleşmesini istediğiniz hesabınızı seçiniz ve sağ kısımda bulunan “ATM’ye Para Gönder” butonuna tıklayınız.

Sonraki adımda gelen ekranda alıcıya ait GSM numarası bilgisini ve gönderilecek tutarı yazdıktan sonra devam butonuna tıklayınız. Onay verdikten sonra cepbank işleminiz sonuçlanacaktır.

Deniz Bank CepBank Nasıl Yapılır?

Denizbank online bankacılık sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan menüden sırasıyla Para Transferi, Havale, GSM No İle seçeneklerine tıklayınız. Cepbank yapmak istediğiniz telefon numarasını ilgili kutucuğa yazıp işlemi gerçekleştir butonuna tıklayınız.

Garanti Bankası Cepbank Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası online bankacılık sayfasından kullanıcı girişi yapınız. Para transferleri menüsü altında “Cepbank Para Gönder” ve “Para Gönder” seçeneklerine tıklayınız.

Sonraki adımda karşınıza gelen ekrandan “Cepbank” bölümüne giriş yapınız.

Cepbank tanımlama sayfasında işlem tipi olarak cepbank kutucuğunu işaretleyiniz. GSM numarası seçiminizi yapınız ve cepbank işlemi için 4 haneli bir şifre belirleyiniz.

Bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra devam butonuna tıklayınız. Son olarak sözleşme şartları kutucuğunu işaretleyip onay butonuna tıklayınız.

İş Bankası Cepbank Nasıl Yapılır?

İş Bankası online bankacılık sistemine giriş yapınız. Sol menüden “Para Aktarma” kısmına ve ardından “Havale” kısmına giriniz.

Havale sayfasından “Cebe” sekmesine tıklayınız ve alıcı bilgilerini giriniz. Son olarak devam butonuna tıklayarak cepbank işleminizi onaylayınız.

ING Cepbank Nasıl Yapılır?

ING Bank online işlem sayfasına giriş yaptıktan sonra Transfer/Ödemeler menüsüne geçiş yapınız. Açılan ekranda Para Transferi menüsü altında “Arkadaşımın Cep Telefonuna” seçeneğini işaretleyiniz. Paranın çekileceği hesabı seçiniz ve ilgili alanlara GSM numarası ile cepbank yapmak istediğiniz tutarı yazınız.

PTT Cepbank Nasıl Yapılır?

PTT online işlem sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan menü üzerinden sırasıyla “Para Transferi” “Mobil Havale” seçeneklerine tıklayınız. Açılan sayfada ilgili alanları doldurup devam butonuna tıklayınız.

TEB Cepbank Nasıl Yapılır?

TEB online işlem sayfasına giriş yaptıktan sonra “Para Transferi” kutucuğuna tıklayınız.

Açılan sayfada “Cebe Para Gönder” kutucuğuna tıklayınız.

TEB’den Cebe Gönder sayfasında paranın çekileceği hesabı seçiniz ve cepbank yapmak istediğiniz GSM numarası ve tutar bilgilerini yazıp devam butonuna tıklayınız.

Vakıfbank Cepbank Nasıl Yapılır?

Vakıfbank online işlem sayfasına giriş yaptıktan sonra sol tarafta yer alan menüden sırasıyla para transferi, cebe para gönder seçeneklerine tıklayınız. Açılan cepbank sayfasında paranın çekileceği hesabı seçiniz ve alt kısımda yer alan kutucuklara gerekli bilgileri yazıp devam butonuna tıklayınız.

Yapı Kredi Bankası Cepbank Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası online bankacılık sayfasına giriş yapınız. Para transferleri menüsü altından “Cebe Havale” bölümüne giriş yapınız.

Açılan cebe havale sayfasında alıcı bilgileri ve tutar kısımlarını doldurum devam butonuna tıklayınız. Son olarak onay vererek cepbank işleminizin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz.